Zestaw uprawowo-siewny

Zestaw uprawowo-siewny WERINGEN

Zestaw uprawowo siewny to doskonałe rozwiązanie dla tych producentów warzyw, którzy chcą za jednym przejazdem uformować redliny i zasiać warzywa na redlinach lub zagonach. Pozwala to znacznie skrócić czas przygotowania pola i zasiewu oraz zmniejsza koszty paliwa. Wyposażony w hydropak agregat formujący redliny WERINGEN SCM umożliwia podłączenie do ciągnika jednocześnie aktywnej redliniarki i siewnika pneumatycznego WPS.

Umożliwia ona utworzenie trwałych redlin bądź zagonów o idealnej strukturze. Bardzo dobrze napowietrzona i uprawiona gleba wewnątrz oraz mocne brzegi odporne nawet na silne deszcze stwarzają idealne warunki do uprawy warzyw, ich siewu oraz wzrostu, zwiększając tym samym szanse na uzyskanie wysokiej jakości plonu.
Agregat do formowania redlin WERINGEN SCM to doskonałe rozwiązanie do głębokiego spulchnienia gleby. Zintegrowana glebogryzarka umożliwia spulchnienie ziemi do 25 cm głębokości a starannie wykonane redlice oraz aktywny wał formujący pozwalają na uformowanie i utwardzenie perfekcyjnych brzegów redlin lub zagonów.
Agregaty uprawowe do redlin to solidne i trwałe maszyny, które gwarantują bezpieczną i bezawaryjną pracę przez lata.

Siewnik WERINGEN WPS to nowoczesny, wysokiej jakości urządzenie przystosowane do wysiewu niemal wszystkich gatunków warzyw. Zaprojektowane i wyprodukowane w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających producentów. Maszyna zapewnia precyzyjny wysiew nasion m.in. marchwi, pietruszki, cebuli, kapusty pekińskiej, rzodkiewki, buraków ćwikłowych i cukrowych, selera, pasternaku, rzepaku, grochu i wielu innych. Urządzenie wyposażone jest w szereg podzespołów, których szybka regulacja umożliwia przystosowanie urządzenie do indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*